Mistrzostwa Polski
Energetyków

Turnieje archiwalne

ZPUE S.A. IV MISTRZOSTWA POLSKI ENERGETYKÓW W SQUASHU

IV Edycja Mistrzostw odbyła się 12 czerwca 2021 roku. Do rywalizacji przystąpiło aż 26 zawodników! Łącznie czas spędzony na kortach w tej edycji wyniósł 7 godzin 35 minut i 13 sekund, a zawodnicy rozegrali aż 75 setów! Mistrzostwa zwyciężył Marcin Lohmann, tym samym obronił tytuł z poprzedniej edycji! Na drugim miejscu uplasował się Maciej Grams- zwycięzca I edycji Mistrzostw, a miejsce trzecie wywalczył Leszek Sienkiewicz. Cieszymy się, że w Mistrzostwach bierze udział coraz więcej Pań ( w tej edycji 4 zawodniczki!) Zachęcamy do jeszcze bardziej licznego udziału w kolejnych edycjach. 

 Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Mistrzostw! 

E.ON III MISTRZOSTWA POLSKI ENERGETYKÓW W SQUASHU

3 października 2020 roku odbyła się u nas III Edycja Mistrzostw. E.ON III Misztrzostwa Polski Energetyków w Squashu przyciągnęły aż 27 uczestników z różnych stron Polski. Rozegraliśmy 75 meczów, co dało aż 9 godzin i 29 min na kortach! 93 rozegranych setów robi wrażenie, ale jeszcze bardziej imponuje nam cudowna, sportowa atmosfera o którą jak zwykle zadbali zawodnicy. Mistrzostwa zwyciężył Marcin Lohmann, drugie miejsce zajął Norbert Smalera, a tuż pod nim na podium uplasował się Marcin Tadeusz. To był niezwykle mistrzowski dzień. Turniej otworzył Filip Jarota- dwukrotny Mistrz Polski w squashu, a wieczorem na after party, prelekcje wygłosił- czterokrotny Mistrz Świata, Mistrz Olimpijski z IO w Pekinie- Marek Kolbowicz. Cóż to był za turniej...

ABB II MISTRZOSTWA POLSKI ENERGETYKÓW W SQUASHU

Niesamowita atmosfera towarzysząca edycji z 2018 roku, sprawiła iż 6 kwietnia 2019 roku zorganizowaliśmy II Mistrzostwa Polski Energetyków w Squashu. Patronem tytularnym była firma ABB. Zawodnicy rozegrali w sumie aż 161 setów, spędzając na korcie jeszcze więcej czasu niż w poprzedniej edycji (12 godz. 33 min 30 s)!Na podium stanęli w kolejności: Tomasz Kubowicz, Marcin Tadeusz oraz Maciej Furmańczyk.

ENEA OPERATOR I MISTRZOSTWA POLSKI ENERGETYKÓW W SQUASHU

Pierwsze mistrzostwa energetyków zorganizowane przez nas odbyły się 14 kwietnia 2018 roku. 28 zawodników pełnych energii stanęło do rywalizacji w przyjaznej atmosferze, co zaowocowało łącznie 11 godzinami, 5 minutami i 43 sekundami na korcie! Zwyciężył Maciej Grams, tuż za nim uplasował Łukasz Oleksy. Na 3 miejscu podium stanął Tomasz Kubowicz.

 

 

 

MPE Squash
ul. Bohaterów Warszawy 40,
70-342 Szczecin