Mistrzostwa Polski
Energetyków

O nas

To jest strona prezentująca informacje o nas...

Squash Zone Club to profesjonalny klub squasha mieszczący się w samym centrum Szczecina. Powstał w czerwcu 2011 r.  i od samego początku nieustannie przyczynia się do sportowego rozwoju miasta. Naszą misją jest propagowanie squasha, dlatego też staramy się wyjść ku ludziom i umożliwić poznanie im tej dyscypliny sportu.

Słyniemy z licznych turniejów, podczas których zawodnicy mieli możliwość zagrania na szklanym korcie w różnych częściach Polski.  Organizując event Squash Zone Tour odwiedziliśmy między innymi Szczecin, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz i Katowice (w ramach turnieju PSA) propagując tym samym squasha jako dyscyplinę sportu dla każdego. Na szklanym korcie zlokalizowanym na szczecińskiej Łasztowni, aktywnie uczestniczyliśmy w ustanowieniu nowego rekordu Guinnessa w rozegraniu największej ilości meczy squasha jeden po drugim. Czuliśmy się niezmiernie zaszczyceni, mogąc zorganizować Indywidualne Mistrzostwa Polsk Seniorów i Juniorów w 2017 roku, wówczas szklany kort umiejscowiliśmy na dachu Centrum Dialogu Przełomy.

Niezwykle wielką wagę przykładamy do rozwoju najmłodszych zawodników. Od początku istnienia klubu aktywnie prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach Squash Zone Academy. Nasz wychowanek Filip Jarota w 2019 roku został najmłodszym w historii Mistrzem Polski Seniorów.

Więcej informacji o nas znajdą Państwo TUTAJ

Czujemy się niezmiernie zaszczyceni mogąc zorganizować już Trzecią Edycję Mistrzostw Polski Energetyków w Squashu i gościć Państwa w naszym klube. Z niecierpliwością czekamy na to wydarzenie.  Twórzmy wspólnie squash-ową historię!

 

Olimpisjki Squash w Kaskadzie:

Filmik z Squash Zone Tour Katowice:

           

Filmik ze squash-owym rekordem Guinnessa:

         

MPE Squash
ul. Bohaterów Warszawy 40,
70-342 Szczecin